Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SUPRAVEGHERE A SANTIERULUI DF VALERA DANULUI

Număr anunț
DA21652063
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
GEORGESCU TIBERIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21162650)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.570 RON
Valoare atribuită
14.570 RON
Data publicării
05.11.2018 12:22
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.570 RON

din 14.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.