Ofertă acceptată Cumpărare directă

RIDICARE COBORARE CAPACE CAROSABILE

Număr anunț
DA21648268
Autoritate contractantă
COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
Furnizor / câștigător
DEMICONS S.R.L. (CUI RO14443296)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.700,91 RON
Valoare atribuită
14.700,91 RON
Data publicării
05.11.2018 10:26
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.700,91 RON

din 14.700,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.