Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conexiune de date dedicata nivel 2

Număr anunț
DA21630841
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA CRISTEI (CONSILIUL LOCAL POIANA CRISTEI) (CUI 4298024)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,25 RON
Valoare atribuită
451,25 RON
Data publicării
01.11.2018 14:03
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,25 RON

din 451,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.