Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,2% sub estimat

Notes autoadeziv galben 75 x 75 mm

Număr anunț
DA21309981
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
Furnizor / câștigător
LIVEROM ENTERPRISES SA (CUI RO18830570)
Cod CPV
22816300-6 · Post-it (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456 RON
Valoare atribuită
396 RON 13,2% sub estimat
Data publicării
26.09.2018 12:58
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396 RON

din 456 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.