Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet electrice cf anunt 1035813
- Număr anunț
- DA21309453
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Furnizor / câștigător
- RADENERG SRL (CUI 32824388)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.302,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.302,50 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 12:37
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.302,50 RON
din 2.302,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro