Ofertă acceptată Cumpărare directă

Truse de prim ajutor auto

Număr anunț
DA21308538
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "FRANCESCO SAVERIO NITTI (CUI 4605560)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
26.09.2018 11:59
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.