Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB PPR GRI COMPOSIT PT INCALZIRE/SANITARE L=4M, PN 20 BAR D.25X3.5MM
- Număr anunț
- DA21306465
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44163000-0 · Tevi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,68 RON
- Valoare atribuită
- 11,68 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 10:44
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11,68 RON
din 11,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro