Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cosit lucerna

Număr anunț
DA21303963
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (PRIMARIA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI) (CUI 3796896)
Furnizor / câștigător
GEO TER COM SRL (CUI 20686516)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
26.09.2018 09:17
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.