Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SPRAY CURATAT CONTACTE CF. ANUNT NR. ADV1041480
- Număr anunț
- DA21655235
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.102,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.102,50 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 14:14
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.102,50 RON
din 1.102,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro