Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reamenajare 100 km de trasee turistice in zonele Ciuc si Ghimes al judetului Harghita

Număr anunț
DA21654363
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC SALVAMONT SALVASPEO AL CONSILIULUI JUDETEAN HARGHITA (CUI 15567101)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA SALVAMONT HARGHITA (CUI 30980186)
Cod CPV
98113000-8 · Servicii prestate de organizatii specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
05.11.2018 13:44
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.