Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Dell Optiplex 3060 cu Monitor Dell SE241H
- Număr anunț
- DA21650353
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA – Centrul judetean Bihor (CUI 23270909)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI RO3736380)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.937 RON
- Valoare atribuită
- 104.937 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 11:28
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104.937 RON
din 104.937 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro