Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de implementare a unui sistem de controlling spitalicesc

Număr anunț
DA21649392
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL CONSULTING SRL (CUI 28395687)
Cod CPV
79313000-1 · Servicii de evaluare a randamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.900 RON
Valoare atribuită
51.900 RON
Data publicării
05.11.2018 11:00
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.900 RON

din 51.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.