Ofertă acceptată Cumpărare directă

Computere de birou (S17) cu licență, adaptoare și accesorii birou pentru Primăria orașului Ciacova.

Număr anunț
DA21647375
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
ALIAL S.R.L. (CUI RO9480697)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.525,21 RON
Valoare atribuită
11.525,21 RON
Data publicării
05.11.2018 10:00
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.525,21 RON

din 11.525,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.