Ofertă refuzată Cumpărare directă

CURS PENTRU SISTEMUL SANITAR DIN ROMANIA 15-18 NOIEMBRIE 2018

Număr anunț
DA21647093
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429,03 RON
Valoare finală
2.429,03 RON
Data publicării
05.11.2018 09:51
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.