Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 37,8% sub estimat
PROSOAPE HARTIE ALBE IN Z 150 BUC/SET
- Număr anunț
- DA21646445
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,50 RON
- Valoare atribuită
- 8,40 RON 37,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 09:26
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8,40 RON
din 13,50 RON estimat
37,8%
Adjudecat la 62,2% din estimat · economie 5,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.