Ofertă refuzată Cumpărare directă

Venofer 20mg/ml 5/5ml sol inj / Complex de Hidroxid de Fer(III) Sucroza

Număr anunț
DA21639675
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,84 RON
Valoare finală
955,84 RON
Data publicării
02.11.2018 11:59
Data finalizării
05.11.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.