Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru

Număr anunț
DA21630413
Autoritate contractantă
COMUNA BOTIZA (CUI 3627196)
Furnizor / câștigător
NĂSUI STELIAN-GHEORGHE - EXPERT TEHNIC JUDICIAR - TOPOGRAF AUTORIZAT (CUI 31614485)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.600 RON
Valoare atribuită
30.600 RON
Data publicării
01.11.2018 13:45
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.600 RON

din 30.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.