Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 52,1% sub estimat

Lucrari de reparatii si intretinere la Gradinita cu program normal Iaz

Număr anunț
DA21608668
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
ABI STRUCTURI S.R.L. (CUI 39685856)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
38.350 RON 52,1% sub estimat
Data publicării
30.10.2018 15:35
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.350 RON

din 80.000 RON estimat 52,1%

Adjudecat la 47,9% din estimat · economie 41.650 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.