Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mana curenta brad , cu accesorii - Muzeul Codlei

Număr anunț
DA21604039
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,39 RON
Valoare finală
289,39 RON
Data publicării
30.10.2018 12:22
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.