Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)

Număr anunț
DA21648292
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ROMA (CUI 24004450)
Furnizor / câștigător
INFO STAR SRL (CUI RO14111980)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,75 RON
Valoare atribuită
369,75 RON
Data publicării
05.11.2018 10:27
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,75 RON

din 369,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.