Ofertă acceptată
Cumpărare directă
necesar materiale racordare la reteaua electrica
- Număr anunț
- DA21301059
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.038,53 RON
- Valoare atribuită
- 3.038,53 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 15:33
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 17:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.038,53 RON
din 3.038,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro