Ofertă acceptată Cumpărare directă

TOBA MARE MILLENIUM MD 2210A DE 22”

Număr anunț
DA21300612
Autoritate contractantă
Club Sportiv Municipal Bacau (CUI 27869685)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37316500-1 · Tobe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,95 RON
Valoare atribuită
452,95 RON
Data publicării
25.09.2018 15:14
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,95 RON

din 452,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.