Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri de bare Opticon OPN2001

Număr anunț
DA21283432
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.750 RON
Valoare atribuită
5.750 RON
Data publicării
24.09.2018 12:52
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.750 RON

din 5.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.