Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie echipamente medicale si mobilier medical Cresa nr.2
- Număr anunț
- DA21609277
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PUBLICA DE PROTECTIE SOCIALA (CUI 13969234)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.424,74 RON
- Valoare finală
- 3.424,74 RON
- Data publicării
- 30.10.2018 16:24
- Termen limită
- 05.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.