Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET SERVICII DE SSM SI PSI PENTRU SOCIETATI CU MAXIM 20 DE LUCRATORI

Număr anunț
DA21283920
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA BRADULUI (CUI 4578040)
Furnizor / câștigător
PROFOCUS IMPEX SRL (CUI RO10179044)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.820 RON
Valoare finală
2.820 RON
Data publicării
24.09.2018 13:11
Data finalizării
26.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.