Ofertă acceptată
Cumpărare directă
01074.3 / Biblioraft plastifiat 7.5cm cu buzunar, Arhi, Rosu / 10 BUC * 4.25 lei = 42.5 lei - 311676
- Număr anunț
- DA21307608
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU (CUI 4301081)
- Furnizor / câștigător
- ARAFURA SRL (CUI RO13791411)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480,80 RON
- Valoare atribuită
- 480,80 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 11:24
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480,80 RON
din 480,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro