Ofertă acceptată Cumpărare directă

C13S015019/S015637 Ribon negru 8750 nylon pt Epson LX-300+, LX-300+II, LX-350, MX80, RX80, FX-80

Număr anunț
DA21307056
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30192300-4 · Benzi impregnate cu cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20,97 RON
Valoare atribuită
20,97 RON
Data publicării
26.09.2018 11:04
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,97 RON

din 20,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.