Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice pentru spect. Tarazboi SR

Număr anunț
DA21651781
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
SYMPH ELECTRONICS SRL (CUI RO31649394)
Cod CPV
32340000-8 · Microfoane si difuzoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799,99 RON
Valoare atribuită
1.799,99 RON
Data publicării
05.11.2018 12:13
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.799,99 RON

din 1.799,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.