Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS BLACK NR.903 T6L99AE ORIGINAL HP OFFICEJET PRO 6960 AIO
- Număr anunț
- DA21303865
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,30 RON
- Valoare atribuită
- 99,30 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 09:13
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99,30 RON
din 99,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro