Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PRODUSE AUTO

Număr anunț
DA21649398
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,72 RON
Valoare atribuită
216,72 RON
Data publicării
05.11.2018 11:00
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,72 RON

din 216,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.