Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii trotuare, tronsoane cuprinse intre Romtelecom - H. Ramada (fost H Alutus) P. R- Parc M. B

Număr anunț
DA21641682
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
Furnizor / câștigător
IMPECABIL SRL (CUI RO10200944)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
446.520 RON
Valoare atribuită
446.520 RON
Data publicării
02.11.2018 13:19
Termen limită
08.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

446.520 RON

din 446.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.