Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bluza imprimata model LOTUS
- Număr anunț
- DA21299372
- Autoritate contractantă
- CRESA ,,PRICHINDEL (CUI 21299089)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,80 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 14:27
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 14:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,80 RON
din 1.512,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro