Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare pentru ob.de inv. "Construire teren sport la Scoala gimnaziala nr. 1 Suharau

Număr anunț
DA21296014
Autoritate contractantă
COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
Furnizor / câștigător
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI RO25074011)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.110,44 RON
Valoare atribuită
8.110,44 RON
Data publicării
25.09.2018 12:25
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.110,44 RON

din 8.110,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.