Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de update aferent Soft MyQ

Număr anunț
DA21303804
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
Cod CPV
72212315-0 · Servicii de dezvoltare de software pentru tehnoredactare computerizata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.012 RON
Valoare atribuită
3.012 RON
Data publicării
26.09.2018 09:10
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.012 RON

din 3.012 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.