Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 51,4% sub estimat
REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- DA21637818
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.772 RON
- Valoare atribuită
- 6.212 RON 51,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 10:47
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.212 RON
din 12.772 RON estimat
51,4%
Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 6.560 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.