Ofertă refuzată Cumpărare directă

Paracetamol 10 mg / ml x 10 Fl(paracetamolum)

Număr anunț
DA21623844
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.479,20 RON
Valoare finală
2.479,20 RON
Data publicării
01.11.2018 09:28
Data finalizării
05.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.