Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina

Număr anunț
DA21652617
Autoritate contractantă
COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI RO14041884)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.140 RON
Valoare atribuită
5.140 RON
Data publicării
05.11.2018 12:43
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.140 RON

din 5.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.