Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USB Flash Drive Kingston 64 GB DataTraveler D100G3, USB 3.0, black
- Număr anunț
- DA21651645
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144 RON
- Valoare atribuită
- 144 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 12:08
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144 RON
din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro