Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie DACIA DUSTER PRESTIGE 1.5DCI 109CP 4WD si DACIA LOGAN SL PLUS 1.5DCI 90CP

Număr anunț
DA21452430
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA TERMOENERGETICA BUCURESTI ILFOV (CUI 38817487)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI RO13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.738,11 RON
Valoare finală
115.738,11 RON
Data publicării
11.10.2018 18:52
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.