Ofertă acceptată Cumpărare directă

PENSULA CALORIFER S 71, 3, FIR NATURAL

Număr anunț
DA21306716
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,41 RON
Valoare atribuită
9,41 RON
Data publicării
26.09.2018 10:52
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,41 RON

din 9,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.