Ofertă acceptată Cumpărare directă

POARTĂ MINIFOTBAL DURALUMINIU

Număr anunț
DA21648137
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
Furnizor / câștigător
DACIADA NEO 2016 SRL (CUI RO36300750)
Cod CPV
37451730-0 · Accesorii de antrenament pentru fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.495,78 RON
Valoare atribuită
1.495,78 RON
Data publicării
05.11.2018 10:22
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 18:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.495,78 RON

din 1.495,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.