Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiz mat curatenie

Număr anunț
DA21647908
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pt. Pers. Adulte cu Handicap Urlati (CUI 24930531)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
Cod CPV
33711720-0 · Pasta de dinti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.164 RON
Valoare atribuită
4.164 RON
Data publicării
05.11.2018 10:16
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.164 RON

din 4.164 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.