Ofertă refuzată Cumpărare directă

ADEVERINTA MEDICALA SCUTIRE DONATOR, REGISTRU DONATORI SI REGISTRU CENTRALIZATOR

Număr anunț
DA21304054
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
TOMIS PRINT SRL (CUI RO29576622)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203 RON
Valoare finală
203 RON
Data publicării
26.09.2018 09:20
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.