Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru privin operatiunile prezentate la viza de control financiar preventiv
- Număr anunț
- DA21291729
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- BI WAWEL SRL (CUI RO15821543)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84 RON
- Valoare atribuită
- 84 RON
- Data publicării
- 25.09.2018 10:02
- Termen limită
- 30.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.09.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84 RON
din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro