Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE SCAUNE CONFERINTA

Număr anunț
DA21634407
Autoritate contractantă
COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.142,90 RON
Valoare atribuită
2.142,90 RON
Data publicării
02.11.2018 08:23
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.142,90 RON

din 2.142,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.