Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie conform anunt publicitar ADV1035517

Număr anunț
DA21310145
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4779044)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,78 RON
Valoare atribuită
880,78 RON
Data publicării
26.09.2018 13:05
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,78 RON

din 880,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.