Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVETELE DE MASA

Număr anunț
DA21301799
Autoritate contractantă
Caminul Pentru Persoane Varstnice al Municipiului Bucuresti Nicolae Cajal (CUI 28831450)
Furnizor / câștigător
SMART TRADING PREST S.R.L. (CUI RO16124404)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
25.09.2018 16:23
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 17:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.