Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CU MATERIALE PT INTRETINERE CONF OFERTEI DE PRET NR.544/19.10.2018
- Număr anunț
- DA21654236
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
- Cod CPV
- 44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.278,57 RON
- Valoare atribuită
- 3.278,57 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 13:40
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.278,57 RON
din 3.278,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro