Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Buffer pH

Număr anunț
DA21654035
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
38416000-4 · PH metre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,64 RON
Valoare atribuită
196,64 RON
Data publicării
05.11.2018 13:34
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
05.11.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,64 RON

din 196,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.