Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,0% sub estimat
500G DORNA BRANZA BURDUF
- Număr anunț
- DA21653522
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,60 RON
- Valoare atribuită
- 154,80 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 13:16
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
154,80 RON
din 164,60 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 9,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.